Apartman Projelerinde Hangi Aşamalarda Çözüm Sunuyoruz?

32Apartman Projeleri mimarın çizdiği plana istinden, harita mühendisi tarafından belirlenen sınırlarda hafriyat çalışması ile başlar. Hafriyet için uygun iş makinaları seçilir. İş makinalarının kiralanması konusunda Bemak Yapı'nın, 200 araçlık özel ekipmanlı iş araçları filosundan kiralama hizmeti alabilirsiniz.

194A0011İnşaat çalışması sürerken alt yapı çalışmaları içinde yer alan su ve atık su kanalizasyon şebekesine aktarılırken, üretmiş olduğunuz parsel bacası taban elemanı, yükseltme bileziği, betonarme rögar kapağı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İnşaat tamamlandıktan sonra, çevre düzenleme çalışmaları yapılırken, bahçe içi yürüyüş yolu, otopark, kaldırım gibi alanlarda zeminde kullanılmk üzere üretmiş olduğumuz beton yapı elemanları kullanılmaktadır. Bahçe içi düzenlemede dekoratif bordürlerimiz, yağmur olukları, dikilen ağaçlar için ağaçlık, çimtaşı gibi ürünlerimiz tercih edilmektedir. Zemin uygulama aşamasında kilitli parke taşı, arnavut görünümlü parke taşı, plak taşı, prizma taşları gibi proje sahiplerinin tercih etmiş olduğu ürünlerimiz kullanılmaktadır.

194A9741Beton yapı elemanlarımız hem dayanıklı hem kaliteli ve uzun süre hizmet görecek şekilde günümüz ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Beton olması nedeniyle plastik ürünler ile karşılaştırıldığında doğayla daha uyumlu olduğu bir gerçektir. İnşaat ve peyzaj mimarisinde estetik bir çözüm olarak beton yapı elemanları günümüz teknolojisinin en değerli ürünlerindendir.

Bermak Yapı'nın altyapı ve üst yapı için üretmiş olduğu ürünlerin uygulaması konusunda da müşterilerine verdiğini bilmenizi isteriz.

194A9755Apartman, site, otel, yürüyüş yolu, otopark, çocuk parkı, kaldırım ve yol çalışmalarında sunmuş olduğumuz çeşitli çözümler ile 2001 yılından bu yana hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Projelerinizde güvenilir hizmetler almanız için destek vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bize Ulaşın
icon

Ilıca Mh. Antalya (Ilıca) Cd. No:164 Ilıca - MANAVGAT / ANTALYA

telefon +90 242 747 6427-28
facebook gray @bemakyapi
instagram gray /bemakyapi

google-harita