Kilitli Parke Taşı Nerede Kullanılır?

Kilitli Parke TaşıKilitli parke taşı kamu ve özel alanlarda, yol ve kaldırım çalışmalarının yapıldığı alanlarda sıklıkla kullanılan bir beton yapı elemanıdır.

Kilitli parke, otopark, park, bahçe, site içi alanlarda birbirine geçirilmek suretiyle döşenir. Kilitli parke taşının döşendiği zemin kumdur. Döşendikten sonra da üzerine kum dökülerek birbirleri ile bağlantılarının sağlamlaşması sağlanır.

Kilitli parke taşı uzun süre dayanabilen, yıllarca kullanımında sorun yaşanmayan bir özellik taşır. Yaşadığımız şehirlerde, katettiğimiz yollarda sıklıkla görmemizin nedeni budur. Şehir planlamasında bir kaldırımın ne kadar dayanıklı olduğu konusu o işin tesliminden yıpranma, eskime süresine kadar dikkat edilmesi gereken emek ve bütçeleri anlatır. Günümüzün teknolojisinin bize getirmiş olduğu bu ürün, kullanıldığı alanlarda uzun bir süre yenileme gerektirmeyeceği için oldukça ekonomik bir çözümdür.

KİLİTLİ PARKE TAŞIBemak Yapı olarak kilitli parke taşı üretimimizi tam otomatik makineler ile üretmekteyiz. Ürünlerimizin her birinde olduğu gibi bu ürünümüzde de her bir parke taşının karışımı, dayanım gücü eşit olacak şekilde hazırlanır. Kalite Kontrol departmanımız üretimimizin kalitesini aynı tutmak için kontroller yapar. Ürünlerimiz TSE denetimlerinden sorun yaşamadan geçmektedir.

Bemak yapı olarak 16 yıllık tecrübemizin bir sonucu olarak hem kamu hem de özel sektör müşterilerimiz bize güvenerek yine ve yine ürünlerimizi kullanmaya devam etmektedir. Yıllar içinde inşa ettiğimiz bu güvene layık olabilmek için her gün büyük bir çaba ve azimle üretimimizi sürdürmekteyiz.

Kilitli parke taşı edinmek istediğiniz taktirde, Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan fabrikamızın yetkilileri ile irtibata geçmenizi öneririz. Dilerseniz fabrikadan kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, dilerseniz de adrese teslim edinme imkanını değerlendirebilirsiniz.

Bize Ulaşın
icon

Ilıca Mh. Antalya (Ilıca) Cd. No:164 Ilıca - MANAVGAT / ANTALYA

telefon +90 242 747 6427-28
facebook gray @bemakyapi
instagram gray /bemakyapi

google-harita