Üstyapı Çalışmalarında Beton Yapı Elemanları

Beton Yapı Uygulama ÖrneğiYol ve kaldırım çalışmalarında, bahçe düzenleme çalışmalarında, yürüyüş yolu yapımında, peyzaj ve çevre düzenlemelerinde ihtiyaç duyulan ürünleri üreten bir firmayız. Üretmiş olduğumuz ürünleri 16 yıllık tecrübemiz ile, Akdeniz Bölgesinde Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunana fabrikamızda emek emek işlemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bazı ürünlerimizin üretim yoğunluğu daha yüksek olmaktadır. Kamu ihalelerinde ve özel projelerde ürünlerimizi sunduğumuz gibi,ürünlerimizin uygulaması konusunda da destek vermekteyiz.

Beton yapı elemanları üretiminde kaliteli ürünler elde etmeyi tercih ettiğimiz için fiyatlarımız diğer hizmet ve ürün sunanlara kıyasla daha pahalı olabiliyor. Ama biz fiyat karşılaştırma kısmında daha avantajlı olmak yerine, daha uzun vadeli ve dayanıklılığı yüksek olan ürünler sunmayı tercih ettik. Bu nedenle Bemak Yapı Elemanları olarak firmamızı bilen camianın beklentilerine hiç ters düşmedik.

Üst yapı çalışmalarında tercih edilen ürünler nelerdir?

Beton Yapı Elemanları Uygulama Örneği 2Üst yapı çalışmalarında; kilitli parke taşları, dekoratif bordürler, yağmur olukları, ağaçlıklar, bahçe bordürleri, çim taşları, görme engelli taşları, arnavut görünümlü mozaik taşları, görme engelli taşları kullanılmaktadır. Biz bu ürünlerin tamamını birbirinden farklı boyut ve renk alternatifleri ile birlikte sunmaktayız. Taleplerin değişmesi durumunda bu değişikliğe uyum sağlayabilecek güçte bir firmayız. Üretmiş olduğumuz ürünlerin uygulama çalışmalarından 10 yıl sonra bile ilk günkü özelliğini korumakta olduğunu görmekteyiz ve tüm bilgi sahibi olmak isteyenlere gösterebilmekteyiz. Bu, günümüzün ekonomik ve kalıcı yaşam parçalarını inşaa ettiğimizi anlatmaktadır.

Bir şehrin planlanmasında üstyapı çalışmaları değerli çalışmalardır. Bir otelin girişine kadar eşlik eden kaldırım taşlarının konforlu yürümeye izin verecek şekilde dizilişi, desenleri ile ortamın bütünlüğüne katkısı, kolay temizlenebilme özelliği ile çevre düzenine uyumu önemli kıstaslardır. Ürünlerimiz ile ilgili sorulan her sorunun cevabına hakim bir firma olarak, ihtiyaçlarınızın ne olduğunu anlamak ve nasıl yardımcı olabileceğimizi bilmek için her türlü iletişim çağrınızı yanıtlamaya hazırız. Ürünlerimiz tonaj bakımından ağır ürünlerdir ve bu ürünlerin taşınması önemlidir ve maliyet hesabı gerektirir. Sizin için en sağlıklı sonucun ne olduğunu bulmak bizce satın alma kararınızdan daha önemlidir.

Bize Ulaşın
icon

Ilıca Mh. Antalya (Ilıca) Cd. No:164 Ilıca - MANAVGAT / ANTALYA

telefon +90 242 747 6427-28
facebook gray @bemakyapi
instagram gray /bemakyapi

google-harita