Dekoratif Kenar Bordürü Kullanım Alanları

dekoratif kenar bordürüKüçük bir balkon ya da büyük bir bahçenin sınır alanı için, yollarla kaldırımları birbirinden ayıran çizgi için dekoratif kenar bordürü kullanılabilir. 5 farklı renk seçeneği ile, sarı, kırmızı, gri, siyah, beyaz olarak üretmiş olduğumuz bu taşlarımızın 10x20x12,5 ölçülerindedir.

Dekoratif kenar bordürü, diğer dekoratif taşlarla bir araya getirilerek farklı güzel görünümlere ortak edilebilir. Özellikle çimenlik alanların ve yeşilin yoğun olduğu alanların toprak ile yol arasındaki ayrımı belirginleştirme özelliği bulunan bu beton ürünün tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Beton kenar bordürünün üretimini yapan firmamız dilerseniz uygulama konusunda destek verebilmektedir. Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan fabrikamıza bizzat gelerek ürünlerimizi yerinde görmeniz mümkündür. Dilerseniz adresinize teslim imkanımız da bulunmaktadır. Hacim olarak yüksek yapacağınız alımlarda taşıma ve nakliyesinin getireceği maliyeti de hesaplamak zorunda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünlerimizin ağır tonajlı olması nedeniyle tüm maliyetlere bu gider kalemlerinin de eklenmesi gerekecektir. Bununla birlikte, her türlü alımınızda seçmiş olduğunuz her bir ürünün kalitesine güvenebileceğinizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Bize Ulaşın
icon

Ilıca Mh. Antalya (Ilıca) Cd. No:164 Ilıca - MANAVGAT / ANTALYA

telefon +90 242 747 6427-28
facebook gray @bemakyapi
instagram gray /bemakyapi

google-harita