Beton Bordürler ile İşlevsel, Konforlu, Estetik Çözümler

6Yaz aylarında, özellikle de Akdeniz bölgesinde gölge alanları aramayan yoktur. Evlerde, işyerlerinde, park alanlarında serinlik arayışı bir yana, temiz ve itinalı dinlenme alanları da beklentiler arasında bulunuyor. Yeşili sevenlerin, ağaçlar ve çiçekler arasında aldığı keyfi, karınca, böcek gibi haşeratlardan uzak bir ortamda konforla buluşturma isteği beton bordür ve parkeleri gerekli kılıyor.

Kamusal alanlarda ve özel açık alanlarda, beton yapı elemanları birçok vazifeyi birden görüyor. Düzenli, estetik, konforlu, serin dinlenme alanları isteyenler için Bemak Yapı olarak 17 yıldır beton yapı elemanları üreten bir firmayız. Kaliteli malzeme ile üretmiş olduğumuz ürünlerin uygulama aşamasında da emekler veriyoruz. Ve baktığımızda, ürünlerimizin yıllarca aynı şekilde, formu bozulmadan, dayanıklılığını koruyarak işlevselliğini sürdürmesi, yüzümüzü ağırtan bir durumdur.

Hangi Beton Yapı Elemanlarını Üretiyoruz?

Kilitli parke taşı, dikdörtgen prizma taşı, kare prizma taşı, kare parke taşı, plak parke taşı, bahçe bordürü, karayolu bordürü, yağmur oluğu, dekoratif kenar bordürü, granit görünümlü parke taşı, çim taşı, ağaçlık gibi, kaldırımlarda, yürüyüş yollarında, site ve apartmanların giriş alanlarında, otellerde, parklarda kullanılan ürünler üretiyoruz. Bu ürünlerimiz tam otomatik ve yarı otomatik üretim parkurumuzda, tecrübeli çalışanlarımızın emeği ile ve hep yüksek kalitede özel formüller ile üretiliyor. Müşterilerimizin hep aynı yüksek kalite ürünlerini alması, güvenilir ve garantili hizmeti sunuyor oluşumuz Bemak Yapı’nın övünç kaynağıdır.

Alternatif Uygulamalar Mümkün

1Özel alanlarınızda beton yapı elemanları yardımı ile eşsiz keyifli görünümler yakalanabilir. Beyaz, gri, kırmızı, sarı, siyah renklerdeki beton parke taşları ile sınır tanımayan bir yaratıcılık ile birçok güzel desen oluşturulabilir. Bugüne kadar uyguladığımız birbirinden farklı motifleri isterseniz sizin için uygulayabiliriz. Dilerseniz de, siz kendi uygulayıcı ekibiniz ile harikalar yaratabilirsiniz. Bizler, özellikle otel gibi her gün binlerce kişiye ev sahipliği yapan özel turistik işletmelerin karşılama kısmından başlayarak beton parke uygulamalarının çok beğenildiğini biliyor ve bu tür talepleri karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz. Bunun yanı sıra, günlük hayatın bir parçası olan, ev, site gibi konutların giriş kısmında uygulanan beton bordürlerin verdiği keyif ve kolaylığı gördükçe mutlu oluyoruz.

Akdeniz Bölgesinin Aranan Markasıyız

Manavgat’ta bulunan fabrikamızdan Antalya ilinin tüm ilçelerine ürün gönderebilmekteyiz. Bir uçtan bir uca ürün taşıma hizmetimizi kusursuzca yerine getiriyoruz. Talepleriniz doğrultusunda üretim sonrası yerinde ürün uygulama hizmetini verebiliyoruz. Beton yapı elemanları metraj olarak ağırlıkları bakımından taşıma konusunda ek maliyetler çıkarıyor olsa da, en ekonomik koşullarda istediğiniz adrese ürün teslimi yapmamız mümkün.

Bize Ulaşın
icon

Ilıca Mh. Antalya (Ilıca) Cd. No:164 Ilıca - MANAVGAT / ANTALYA

telefon +90 242 747 6427-28
facebook gray @bemakyapi
instagram gray /bemakyapi

google-harita