Engelleri Aşmak Hepimizin Görevi

Bizler yol ve kaldırım çalışmaları yapan bir firmanın çalışanlarıyız. Her birimiz beton yapı elemanları üretimi ve uygulaması konusunda görevlerimiz nispetinde emekler sarfediyoruz. İşimiz köylerde, beldelerde, ilçelerde ve şehirlerde yaşayan herkese hizmet eden yolları ve kaldırımları inşaa etmek. O semtin yerlisi de, turisti de, sokakta serbest dolaşan hayvanları da, arabalısı da, yayası da, tekerlekli sandalyelisi de, görme çubuğu ile yol alanı da bizim kitlemiz. İnsanlarımıza hizmet eden gizli kahramanlar olmak içten bir gurur bizim için.

Görme engelli kaldırım taşı ürünlerimizden biri. Sorumluluklarımızın farkındayız. Kimimiz engelliyiz, yaşamsal zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Kimimiz anneyiz ve bebek arabası ile kaldırımda yürürken çekilen zorluğu da biliyoruz. Hem halkın içinden hem de hizmet edenlerin içinden birileri olarak, daha kaliteli ve konforlu yaşam koşullarına kavuşmamız için üzerimize düşenleri yapmaya devam ediyoruz. Daha fazla ne gerekiyorsa ona da hazırız.

Youtube fenomeni Orkun Işıtmak'ın 2 videosuna rastladık geçenlerde. İşimize şöyle bir ara verdik, acı acı yutkunduk, tebessüm ettik, bir derin nefes aldık yani pek çok duyguyu bir arada yaşadık bu videolarla. Duyarlılığı için herkes adına büyük bir teşekkürü hakettiğini düşündük.

Teşekkürler Orkun Işıtmak. Duyarlı bir vatandaş olarak hassasiyetle hareket edeceğiz. Şehri inşaa edenlerden olarak her hakkı daha sıkı kollayacağız. Senin gibi güzel yürekli insanlarla daha güzel bir dünyayı deneyimleyeceğiz. İşimizle, yaşam biçimimizle, insanlığımızla olan sınavlarımızı hep kazanacağız. Bu hepimizin görevi değil mi zaten..

Bize Ulaşın
icon

Ilıca Mh. Antalya (Ilıca) Cd. No:164 Ilıca - MANAVGAT / ANTALYA

telefon +90 242 747 6427-28
facebook gray @bemakyapi
instagram gray /bemakyapi

google-harita